O nas

Inventia to polska firma, która powstała w 2001 roku od początku wyznaczając trendy jako dostawca urządzeń telemetrycznych i lokalizacyjnych. Sprzedaliśmy dotychczas ponad 140 000 modułów telemetrycznych do 65 krajów świata. Produkowane przez nas urządzenia z powodzeniem znajdują zastosowanie w ochronie środowiska, gospodarce wodno-ściekowej, energetyce cieplnej i zawodowej, transporcie i ochronie obiektów.

Misję naszej firmy rozszerzyliśmy o wsparcie nowoczesnego, precyzyjnego rolnictwa, czyli Smart Village. Dostarczamy konkurencyjne i innowacyjne rozwiązania oparte o bezprzewodowe przekazywanie danych, służące do zarządzania zasobami w gospodarstwach rolnych oraz bezobsługowymi obiektami automatyki.

Pomagamy osiągnąć wzrost efektywności kosztowej, produktywności, a co za tym idzie, konkurencyjności polskiej produkcji rolnej.

W tym celu wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania zaczerpnięte z systemów automatyki i telematyki. Stosujemy transmisję GPRS, lokalizację GPS, przechowywanie danych w chmurze, aplikacje na smartfony i tablety by przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego, podniesienia wartości upraw produkowanych przez producentów rolnych oraz wzmocnienia potencjału polskiej gospodarki.

Aby wspomóc polskich rolników w osiągnięciu wydajnych plonów, redukcji kosztów, zdalnym zarządzaniu całym przedsiębiorstwem współpracujemy ze specjalistami z Instytutu Ogrodnictwa, którzy prowadzą programy badawcze dotyczące wszystkich aspektów związanych z produkcja ogrodniczą i rolną.

Polityka jakości

Nadrzędnym celem działalności jest dostarczanie rozwiązań dopasowanych do oczekiwań naszych klientów. W tym celu monitorujemy satysfakcję klienta, doskonalimy kwalifikacje naszych pracowników, a także modernizujemy proces projektowania, produkcji oraz obsługi sprzedażowej i posprzedażowej.

Gwarancją jakości wyrobów i usług będących w ofercie firmy Inventia Sp. z o.o. jest deklaracja, że opracowany i wdrożony system zarządzania jakością jest zgodny z normą ISO 9001:2015