Współpraca

AGREUS® JEST INNOWACYJNYM I UNIKATOWYM ROZWIĄZANIEM NA SKALĘ ŚWIATOWĄ

Liczne zalety rozwiązania i jego kompleksowość mogą przyczynić się do zwiększenia atrakcyjności Twojej oferty.

 

Nasze moduły są produkowane w Polsce i obejmuje je 3-letnia gwarancja. Jako producent rozwiązania zapewniamy wsparcie techniczne, konsultacje projektowe, szkolenia i serwis.

Jeżeli szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci na bieżąco monitorować parametry klimatyczno-glebowe w gospodarstwach, w których doradzasz, to warto rozważyć AGREUS®. System AGREUS® to wszystkie gospodarstwa sprzężone w jednym systemie dostępnym online z każdego miejsca na ziemi. Bez ruszania się z biura możesz modyfikować tryby nawadniania, zlecać fertygację lub ostrzegać klientów o zwiększonym prawdopodobieństwie wystąpienia parcha jabłoni.

Sprzedajesz i instalujesz systemy nawadniania? Szukasz inteligentnego systemu, który pozwoli Twoim klientom zautomatyzować nawadnianie? AGREUS® to sposób na komfort w sterowaniu nawadnianiem, a także droga do oszczędności wody, nawozów i energii elektrycznej przez kontrolę rzeczywistej wilgotności i zasolenia gleby oraz optymalizacji procesu nawadniania idealnie dostosowanego do potrzeb wodnych roślin.