Zapraszamy na KRAJOWE DNI POLA 2021

Serdecznie zapraszamy Państwa na Krajowe Dni Pola do Minikowa, gdzie w dniach 19-20 czerwca 2021 roku odbędzie się spotkanie firm zaopatrujących polskie rolnictwo w środki i systemy do produkcji polowej. Patronat nad wydarzeniem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

W trakcie Dni Pola wraz z Instytutem Ogrodnictwa InHort zaprezentujemy System AGREUS®, będący efektem połączenia wieloletniego doświadczenia Inventii w dziedzinie technologii bezprzewodowych transmisji danych z wiedzą z zakresu precyzyjnego rolnictwa, uzyskaną dzięki współpracy z Pracownią Nawadniania Zakładu Agroinżynierii Instytutu Ogrodnictwa.

System AGREUS® ułatwia podejmowanie decyzji agrotechnicznych, łącząc w sobie zdalne zarządzanie nawadnianiem i fertygacją, monitorowanie parametrów klimatycznych, oraz monitorowanie parametrów gleby i podłoży organicznych. W skład Systemu wchodzą dedykowane czujniki i moduły wykonawcze oraz aplikacja użytkownika, dostępna zdalnie zarówno na komputerach stacjonarnych jak i urządzeniach mobilnych.

Szczegółowe informacje o Krajowych Dniach Pola dostępne są na stronie dnipola.kpodr.pl

Opublikowano w: